Osram 9006DWNBSM-2HB HB4/9006 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2τεμ
Περιεχόμενα συσκευασίας: το σετ περιλαμβάνει 2τεμ LED λαμπτήρων
Καθολική βάση – χρησιμοποιείται αντί των τύπων: HB4/9006
Οι LED αυτοκινητιστικοί λαμπτήρες με χρώμα φωτός 6000 Kelvin ταιριάζουν τέλεια με το LED ημερήσιο φωτισμό. Οι LED λαμπτήρες εγκαθίστανται εύκολα και είναι κατάλληλοι για τις περισσότερες προβολείς.
OSRAM NIGHT BREAKER HB4-LED - εγκεκριμένοι και νόμιμοι για χρήση
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα λευκού χρώματος με θερμοκρασία 6.000 kelvin και έως και 330% υψηλότερη φωτεινότητα
- Έως και 6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από παρατεταμένη λειτουργία χάρη στην τέλεια ψύξη
- Δεν προκαλεί τυφλώσεις, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή του φωτός
- Κατανάλωση 10 W
- Θερμοκρασία χρώματος: 6000 K (κρύο λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζονται για επιβατικά οχήματα
Η έγκριση για χρήση στους δρόμους είναι ένα σημαντικό βήμα στο οποίο δουλέψαμε για αρκετά χρόνια.
Χάρη στους "LED λαμπτήρες" μας, οι οδηγοί μπορούν τώρα να αντικαταστήσουν νόμιμα, εύκολα και οικονομικά τους λαμπτήρες αλογόνου τους με την πιο πρόσφατη τεχνολογία LED."
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172410236 |
| Ισχύς: | 10 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | HB4/9006 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000 K |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Ομολόγηση: | ΝΑΙ |
| Μάρκα: | Osram |










