Osram 64212DWNBSM-2HB H8 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2τεμ
Περιεχόμενα συσκευασίας: το σετ περιέχει 2 τεμάχια LED λαμπτήρων
Καθολική βάση – χρησιμοποιείται αντί των τύπων: H8
Οι LED αυτοκινητιστικοί λαμπτήρες με χρώμα φωτός 6000 Kelvin ταιριάζουν τέλεια με το LED φως της μέρας. Οι LED λαμπτήρες εγκαθίστανται εύκολα και είναι κατάλληλοι για την πλειοψηφία των προβολέων.
OSRAM NIGHT BREAKER H8-LED - εγκεκριμένη και νόμιμη για χρήση
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα λευκού χρώματος με θερμοκρασία 6.000 kelvin και μέχρι 330% υψηλότερη φωτεινότητα
- Μέχρι 6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από μεγάλη διάρκεια λειτουργίας χάρη στην τέλεια ψύξη
- Δεν προκαλεί τυφλώσεις, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή του φωτός
- Κατανάλωση: 7 W
- Θερμοκρασία χρώματος: 6000 K (κρύο λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζεται για επιβατικά οχήματα
Η έγκριση για χρήση στους δρόμους είναι ένα σημαντικό βήμα στο οποίο εργαστήκαμε για αρκετά χρόνια.
Χάρη στους "LED λαμπτήρες" μας, οι οδηγοί μπορούν τώρα να αντικαταστήσουν νόμιμα, εύκολα και φθηνά τους λαμπτήρες αλογόνου τους με την πιο πρόσφατη τεχνολογία LED."
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172410212 |
| Ισχύς: | 7 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H8 |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000 K |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Ομολόγηση: | ΝΑΙ |
| Μάρκα: | Osram |







