Αλλάξτε την οδηγική σας εμπειρία προς το καλύτερο με τα LED H3. Αυτό το σύγχρονο σύνολο προσφέρει φωτεινότητα 6400 λουμέν, ενώ η τεχνολογία COB των LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και ανθεκτικότητα. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου.
Το σύνολο LED δεν είναι εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για χρήση tuning και αθλητικών σκοπών.
Το σύνολο περιλαμβάνει:
- 2x Δίοδος LED βάσης H3
- 2x Παθητικό ψυγείο
| LED H3 SX SERIES | |
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3200lm |
| Δίοδοι | 12x3.3 HQ |
| Κατανάλωση ενέργειας | 40W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | H3 |








