Αλλάξτε την οδηγική σας εμπειρία προς το καλύτερο με τα LED H15. Αυτό το σύγχρονο σετ προσφέρει φωτεινότητα 7600 λουμέν, ενώ η τεχνολογία COB των LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και αντοχή. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου.
Το σετ LED δεν είναι εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για χρήση tuning και αθλητικών σκοπών.
Το σετ περιλαμβάνει:
- 2x LED δίοδος βάσης H15 με ενεργό ψύκτη
Το H15 έχει 3 λειτουργίες:
- μακρινά
- ημέρας
- παρκαρίσματος
| LED H15 36W 6000K |
|
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3800lm |
| Δίοδοι | 2x18W COB |
| Κατανάλωση ενέργειας | 36W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V / 24V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | H15 |








