Το φορητό αεροσυμπιεστή με ακριβή ψηφιακή οθόνη θα σας απλοποιήσει τη ζωή. Περισσότερο από απλή αντλία ελαστικών, είναι επίσης μπαταρία 8800 mAh για φόρτιση συσκευών, φακός και Jumpstarter. Περισσότερα
Φορητός αεροσυμπιεστής με ακριβή ψηφιακή οθόνη θα σας απλοποιήσει τη ζωή. Περισσότερο από απλή αντλία ελαστικών, είναι επίσης μπαταρία 8800 mAh για φόρτιση συσκευών, φακός και Jumpstarter.
Η αντλία αέρα με μπαταρία είναι εξοπλισμένη με ψηφιακή οθόνη LCD, η οποία μπορεί να εμφανίσει με σαφήνεια τη μετρούμενη πίεση και την προκαθορισμένη πίεση. Η πίεση σε πραγματικό χρόνο αλλάζει κατά τη διάρκεια της φούσκωσης, ώστε να μπορείτε να παρακολουθείτε την πίεση στα ελαστικά σας ανά πάσα στιγμή.
Η ηλεκτρική αντλία ελαστικών διαθέτει 4 επιλογές μονάδων, συμπεριλαμβανομένων των PSI, BAR, KPA, Kg/cm², με 5 διαφορετικούς λειτουργικούς τρόπους που επιτυγχάνουν πιο αποδοτική και έξυπνη ικανότητα φούσκωσης, κατάλληλη για αυτοκίνητα, ποδήλατα, μοτοσικλέτες, μπάλες και παρόμοια.
Η αντλία αέρα συνδυάζει την πρακτικότητα και την αισθητική, με σχεδιασμό LED φακού έκτακτης ανάγκης, επιτρέπει την αποθήκευση του σωλήνα, περιλαμβάνει τσάντα μεταφοράς και σετ προσαρτημάτων.
Η μέγιστη τιμή πίεσης είναι 8,3 Bar.
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ:
- Τρόπος αυτοκίνητο — προεπιλεγμένη πίεση 2,5 Bar — εύρος ρύθμισης 0,3 - 6,0 Bar
- Τρόπος μοτοσικλέτα — προεπιλεγμένη πίεση 2,4 Bar — εύρος ρύθμισης 1,8 – 3,0 Bar
- Τρόπος ποδήλατο — προεπιλεγμένη πίεση 2,1 Bar — εύρος ρύθμισης 0,3 – 9,99 Bar
- Τρόπος μπάλα — προεπιλεγμένη πίεση 0,6 Bar — εύρος ρύθμισης 0,27 – 1,09 Bar
Συμβουλές: 1Bar=14,5PSI=100kPa=1,02kg/cm²






ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΙ
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 8800mAh |
| Διαστάσεις | 13 × 15 × 3,8 cm |
| Είσοδος USB Type-C | 5V/2A |
| Έξοδος USB Type-C | 5V/2.1A |
| Βάρος | 0.66kg |
| Μήκος σωλήνα αέρα | 50cm |
| Μέγιστη πίεση | 8.3Bar/120Psi |
| Ισχύς φούσκωσης | 0~2.5Bar/36Psi≤6minutes @ 195/60/R15 tire |
| Αποκλίσεις πίεσης |
±0.1Bar/±2Psi(Φούσκωμα) ±0.01Bar/±1Psi(Οθόνη) |















