Osram xenonová výbojka D4S 12/24V 66440XN2-2HB NIGHT BREAKER LASER +220% BOX
Osram xenonová výbojka D4S 12/24V XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66440XN2-2HB
Η νέα γενιά διαθέτει τον ισχυρότερο φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε πιο ακριβή οπτική επαφή με το φωτισμένο δρόμο μπροστά από το όχημα. Είναι έως και 220% πιο φωτεινές από τις τυπικές ξενόνιες λυχνίες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η εταιρεία OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στο όριο των 4500 K.
- χρωματική θερμοκρασία 4500 K
- έως και 220% περισσότερη φωτεινότητα
- έως και 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- έως και 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι ισχυρότερες ξενόνιες λυχνίες στον κόσμο
- μακρά διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172397827 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D4S (P32d-5) |
| Χρωματική θερμοκρασία: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 80 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Το σετ περιέχει 2 τεμάχια (BOX).






