Osram xenonová výbojka D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 66340XN2
Η νέα γενιά διαθέτει τον ισχυρότερο φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένων. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε πιο ακριβή θέαση του φωτισμένου δρόμου μπροστά από το όχημα. Είναι έως και 220% πιο φωτεινά από τα τυπικά ξενόνια. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- έως και 220% περισσότερη φωτεινότητα
- έως και 250m μακρύτερος κώνος φωτός
- έως και 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένα για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- τα ισχυρότερα ξενόνια στον κόσμο
- μακρά διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172398671 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D3S (PK32d-5) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 80 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1 τεμάχιο.





