Osram xenonová výbojka D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66340XN2-2HB
Η νέα γενιά έχει τον ισχυρότερο φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένων. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε μια πιο ακριβή εικόνα του φωτισμένου δρόμου μπροστά από το όχημα. Είναι έως και 220% φωτεινότερες από τις τυπικές ξενόνιες λάμπες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα όρια των 4500 K.
- χρωματική θερμοκρασία 4500 K
- έως και 220% περισσότερη φωτεινότητα
- έως και 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- έως και 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι ισχυρότερες ξενόνιες λάμπες στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172397797 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D3S (PK32d-5) |
| Χρωματική θερμοκρασία: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 80 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Το σετ περιέχει 2 τεμάχια (BOX).






