Osram xenonová výbojka D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 1ks 66240XN2
Η νέα γενιά διαθέτει τον ισχυρότερο φωτισμό μεταξύ των πηγών φωτός ξένου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε μια πιο ακριβή όψη του φωτισμένου δρόμου μπροστά από το όχημα. Είναι έως και 220% φωτεινότερες από τις τυπικές ξενόνιες λυχνίες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στο όριο των 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- έως και 220% περισσότερη φωτεινότητα
- έως και 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- έως και 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι ισχυρότερες ξενόνιες λυχνίες στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172398640 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D2S (P32d-2) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 77 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για το τεμάχιο!





