Osram xenonová výbojka D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66140XN2-2HB
Η νέα γενιά διαθέτει τον πιο ισχυρό φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε μια πιο ακριβή εικόνα του φωτισμένου δρόμου μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές λάμπες ξένου. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η εταιρεία OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- μέχρι 220% περισσότερη φωτεινότητα
- μέχρι 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- μέχρι 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι πιο ισχυρές λάμπες ξένου στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172397735 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Τάση: | 85 V |
| Βάση: | D1S (PK32d-2) |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 3000 ώρες |
| Εγγύηση: | 3 έτη |
| Μήκος: | 81 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Το σετ περιέχει 2 τεμάχια (BOX).






