Osram ξενόνιο λυχνία D4S 12/24V 66440XN2 NIGHT BREAKER LASER +220% 1τεμ
Osram ξενόνιο λυχνία D4S 12/24V XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66440XN2
Η νέα γενιά διαθέτει τον ισχυρότερο φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε πιο ακριβή θέα στον φωτισμένο δρόμο μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές ξενόνιες λυχνίες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- μέχρι 220% περισσότερη φωτεινότητα
- μέχρι 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- μέχρι 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι ισχυρότερες ξενόνιες λυχνίες στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172398701 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D4S (P32d-5) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 80 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1τεμ.





