Osram ξενόνια λυχνία D1S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 66140XN2
Η νέα γενιά διαθέτει τον ισχυρότερο φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξένου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε πιο ακριβή οπτική επαφή με τον φωτισμένο δρόμο μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές ξενόνιες λυχνίες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η εταιρεία OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- μέχρι 220% περισσότερη φωτεινότητα
- μέχρι 250m μεγαλύτερος κώνος φωτός
- μέχρι 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι ισχυρότερες ξενόνιες λυχνίες στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172397735 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Τάση: | 85 V |
| Βάση: | D1S (PK32d-2) |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 3000 ώρες |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 81 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1τεμ.





