Osram ψηφιακός συμπιεστής TYREinflate 450
Με το TyreInflate450, μπορείτε να φουσκώσετε ένα λάστιχο από επίπεδο σε 3 λεπτά (λάστιχο 13 mm σε 2,41 bar).
Εξοπλισμένο με λειτουργία αυτόματης διακοπής για τον καθορισμό της επιθυμητής πίεσης του ελαστικού.
Περιλαμβάνει ψηφιακή οθόνη με οπίσθιο φωτισμό και λευκό φως LED για βέλτιστη φωτισμό ακόμα και στο σκοτάδι.
Η επίπεδη και σταθερή σχεδίαση του TyreInflate450 διατηρεί τη συσκευή σταθερή κατά τη χρήση και ο μηχανισμός τυλίγματος αποτρέπει τη δημιουργία μπερδεμένων καλωδίων και σας βοηθά να επιστρέψετε στο δρόμο πιο γρήγορα.
Περιλαμβάνει επίσης 3-τεμαχιστό αντάπτορα για ελαστικά ποδηλάτων, ελαστικά μοτοσικλετών, μπάλες και άλλα φουσκωτά αντικείμενα.
| Αριθμός εξαρτήματος | OTI450 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | OSRAM |
| Αριθμοί EAN | 4052899620216 |
| Βάρος [kg] | 0,684 kg |
| Ύψος [mm] | 219 mm |
| Μήκος [mm] | 200 mm |
| Δείκτης | με ψηφιακό δείκτη |
| Τάση (AC) [V] | 12 V V |
| Τύπος συμπιεστή ελαστικών | κινητός, με σύνδεση σωλήνα σε σταθμό πεπιεσμένου αέρα |
| Πλάτος [mm] | 88 mm |
| Ακρίβεια δείκτη [bar] | 0,1 bar |
| Λειτουργική πίεση έως [bar] | 6,9 bar |
| Εγγύηση | 24 μήνες |









