Osram ψηφιακός συμπιεστής TYREinflate 1000
-
Ψηφιακός μανόμετρος με μεγάλη οθόνη (PSI, BAR, kPa)
-
>Φουσκώνει λάστιχο 13'' σε 2 λεπτά
-
Καλώδιο τροφοδοσίας με κουμπί περιέλιξης μήκους 3,5 m με άκρο για 12 V στον αναπτήρα αυτοκινήτου
-
Θήκη για την κάλυψη της βαλβίδας
-
Λειτουργία αυτόματης διακοπής όταν επιτευχθεί η επιθυμητή πίεση, με μνήμη της τελευταίας τιμής επιθυμητής πίεσης
-
Εξοπλισμένο με λειτουργία LED φωτισμού με καθαρό λευκό φως
-
Εξαιρετικά μακρύς εύκαμπτος αεραγωγός 70 cm με εύκολα προσβάσιμο χώρο αποθήκευσης ειδικά σχεδιασμένο για να αποφεύγονται οι πτυχώσεις
-
Περιλαμβάνει επίσης θήκη με λατέξ γάντια και αντικαταστάτες βαλβίδων
| Αριθμός εξαρτήματος | OTI1000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | OSRAM |
| Αριθμοί EAN | 4052899620223 |
| Βάρος [kg] | 1,626 kg |
| Ύψος [mm] | 219 mm |
| Μήκος [mm] | 200 mm |
| Δείκτης | με ψηφιακό δείκτη |
| Τάση (AC) [V] | 12 V V |
| Τύπος συμπιεστή ελαστικών | κινητός, με σύνδεση σωλήνα σε σταθμό πεπιεσμένου αέρα |
| Πλάτος [mm] | 88 mm |
| Ακρίβεια δείκτη [bar] | 0,1 bar |
| Λειτουργική πίεση έως [bar] | 5,5 bar |
| Εγγύηση | 24 μήνες |






