Osram 64210DWNBSM-2HB H7 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2τεμ
Περιεχόμενα συσκευασίας: το σετ περιλαμβάνει 2 τεμάχια LED λαμπτήρων
Καθολική βάση – χρησιμοποιείται αντί των τύπων: H7 (PX26d)
Οι LED αυτοκινητιστικοί λαμπτήρες με χρώμα φωτός 6000 Kelvin ταιριάζουν τέλεια με το LED ημερήσιο φως. Οι LED λαμπτήρες εγκαθίστανται εύκολα και είναι κατάλληλοι για τους περισσότερους προβολείς.
OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED - εγκεκριμένη και νόμιμη για χρήση
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα λευκού χρώματος με θερμοκρασία 6.000 kelvin και μέχρι 330% υψηλότερη φωτεινότητα
- Μέχρι 6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από μεγάλη διάρκεια λειτουργίας χάρη στην τέλεια ψύξη
- Δεν προκαλεί εκτυφλωσμό, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή του φωτός
- Κατανάλωση 16 W
- Θερμοκρασία χρώματος: 6000 K (κρύο λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζεται για επιβατικά οχήματα
Η έγκριση για χρήση στους δρόμους είναι ένα σημαντικό βήμα στο οποίο δουλέψαμε για αρκετά χρόνια.
Χάρη στους "LED λαμπτήρες" μας, οι οδηγοί μπορούν τώρα να αντικαταστήσουν νόμιμα, εύκολα και φθηνά τους λαμπτήρες αλογόνου τους με την πιο πρόσφατη τεχνολογία LED."
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172408332 |
| Ισχύς: | 16 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H7 (PX26d) |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 6000 K |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Ομολόγηση: | ΝΑΙ |
| Μάρκα: | Osram |














