Με εξαιρετική αύξηση φωτεινής απόδοσης +400% σε σύγκριση με τις συμβατικές λαμπτήρες αλογόνου Περισσότερα
OSRAM LEDriving HL LED INTENSE NEXT H7 +400% 64210DWINN-2HB – Ισχυροί λαμπτήρες LED νέας γενιάς
Το νέο μοντέλο OSRAM LEDriving HL INTENSE NXT H7 αποτελεί συνέχεια της επιτυχημένης σειράς HL INTENSE και προσφέρει επαναστατικές βελτιώσεις στον τομέα του αυτοκινητιστικού φωτισμού. Με εξαιρετική αύξηση φωτεινής απόδοσης +400% σε σύγκριση με τις συμβατικές λαμπτήρες αλογόνου, αποκτάτε καλύτερη ορατότητα, ταχύτερες αντιδράσεις και υψηλότερη ασφάλεια κατά τη νυχτερινή οδήγηση.
Χάρη στην τεχνολογία CANBUS, οι λαμπτήρες δεν αναφέρουν σφάλμα καμένου λαμπτήρα στα περισσότερα σύγχρονα οχήματα, καθιστώντας τη χρήση τους απρόσκοπτη και απλή.
Κύρια πλεονεκτήματα:
-
+400% περισσότερο φως σε σύγκριση με τους τυπικούς λαμπτήρες αλογόνου
-
Ψυχρό λευκό χρώμα φωτός (6000 K) – παρόμοιο με το φως της ημέρας
-
Συμβατότητα CANBUS – χωρίς μηνύματα σφάλματος στα περισσότερα οχήματα
-
Βελτιστοποιημένη ψύξη – ενεργός ανεμιστήρας + παθητικός ψυγείο
-
Σημαντική εξοικονόμηση ενέργειας και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής έως και 5.000 ώρες
-
Άμεση αντικατάσταση σε περίπτωση αξιώσεως, χωρίς αναμονή για επεξεργασία έως 30 ημέρες
-
5ετής εγγύηση
-
Η τιμή είναι για ζευγάρι (2 τεμ.)
Παράμετροι προϊόντος:
| Κατασκευαστής | OSRAM |
|---|---|
| Χρήση | Όχι (off-road – εκτός δημόσιων δρόμων) |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000 K |
| Τεχνολογία | LED |
| Ονομαστική τάση | 12 V |
| Ονομαστική ισχύς | 42 W |
| Βάση | H7 (PX26d) |
| Φωτεινή ροή | 4000 lm |
| Διάρκεια ζωής (TC) | 2500 ώρες |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| EAN | 4062172408172 |
| Συσκευασία | 2 τεμ. (ζευγάρι) |





