Osram 64219DWNBSM-2HB H16 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2τεμ
Περιεχόμενο συσκευασίας: το σετ περιέχει 2τεμ LED λαμπτήρες
Καθολική βάση – χρησιμοποιείται αντί των τύπων: H16
Οι αυτοκινητιστικοί LED λαμπτήρες με χρώμα φωτός 6000 Kelvin ταιριάζουν τέλεια με τον LED φωτισμό ημέρας. Οι LED λαμπτήρες εγκαθίστανται εύκολα και είναι κατάλληλοι για τους περισσότερους προβολείς.
OSRAM NIGHT BREAKER H16-LED - εγκεκριμένοι και νόμιμοι για χρήση
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα λευκού χρώματος με θερμοκρασία 6.000 kelvin και μέχρι 330% υψηλότερη φωτεινότητα
- Μέχρι 6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από παρατεταμένη λειτουργία χάρη στην τέλεια ψύξη
- Δεν προκαλεί τυφλώσεις, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή του φωτός
- Κατανάλωση 4 W
- Θερμοκρασία χρωματικότητας: 6000 K (κρύο λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζονται για επιβατικά οχήματα
Η έγκριση για χρήση στους δρόμους είναι ένα σημαντικό βήμα στο οποίο δουλέψαμε για αρκετά χρόνια.
Χάρη στους "LED λαμπτήρες" μας, οι οδηγοί μπορούν τώρα να αντικαταστήσουν νόμιμα, εύκολα και οικονομικά τους λαμπτήρες αλογόνου τους με την πιο πρόσφατη τεχνολογία LED."
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172410274 |
| Ισχύς: | 4 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H16 |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 6000 K |
| Εγγύηση: | 5 έτη |
| Ομολόγηση: | ΝΑΙ |
| Μάρκα: | Osram |






