Osram 9145DWNBSM-2HB H10 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2τεμ
Περιεχόμενα συσκευασίας: το σετ περιέχει 2 τεμάχια LED λαμπτήρων
Καθολική βάση – χρησιμοποιείται αντί των τύπων: H10
Οι αυτοκινητιστικοί λαμπτήρες LED με χρώμα φωτός 6000 Kelvin ταιριάζουν τέλεια με τα LED φώτα ημέρας. Οι λαμπτήρες LED εγκαθίστανται εύκολα και είναι κατάλληλοι για τις περισσότερες προβολείς.
OSRAM NIGHT BREAKER H10-LED - εγκεκριμένοι και νόμιμοι για χρήση
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα λευκού χρώματος με θερμοκρασία 6.000 kelvin και έως και 330% υψηλότερη φωτεινή απόδοση
- Έως και 6 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από παρατεταμένη λειτουργία χάρη στην τέλεια ψύξη
- Δεν προκαλεί εκτυφλωσμό, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή του φωτός
- Κατανάλωση: 7 W
- Θερμοκρασία χρωματικότητας: 6000 K (κρύο λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζονται για επιβατικά οχήματα
Η έγκριση για χρήση στους δρόμους είναι ένα σημαντικό βήμα στο οποίο εργαστήκαμε για αρκετά χρόνια.
Χάρη στους "λαμπτήρες LED" μας, οι οδηγοί μπορούν τώρα να αντικαταστήσουν νόμιμα, εύκολα και φθηνά τους λαμπτήρες αλογόνου τους με την πιο πρόσφατη τεχνολογία LED."
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172410250 |
| Ισχύς: | 7 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H10 |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 6000 K |
| Εγγύηση: | 5 χρόνια |
| Ομολόγηση: | ΝΑΙ |
| Μάρκα: | Osram |





