Osram H1 HL VINTAGE 64150DWVNT-2MB H1 2700K
Χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή φωτός, τα πρόσθετα λαμπτήρες OSRAM LEDriving HL Vintage1) παρέχουν έως και +300 % μεγαλύτερη φωτεινότητα2), βέλτιστη ορατότητα και μικρότερο τυφλωσμό.
Οι λαμπτήρες εγγυώνται τέλεια ηλεκτρική συμπεριφορά ακόμα και κατά την εγκατάσταση σε παλιά ηλεκτρικά κυκλώματα.
Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία LED και το πολύ συμπαγές σχέδιο, αυτοί οι λαμπτήρες επιτρέπουν υψηλή συμβατότητα και εύκολη εγκατάσταση για οχήματα με τους αντίστοιχους τύπους λαμπτήρων αλογόνου.
Οι οδηγοί μπορούν να επωφεληθούν από τα πλεονεκτήματα της τεχνολογίας LED χωρίς υψηλές θερμοκρασίες, χωρίς εκπομπές υπεριώδους ακτινοβολίας, με χαμηλότερη κατανάλωση ενέργειας και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής των προβολέων χωρίς να διακυβεύεται η αισθητική ενός κλασικού αυτοκινήτου.
Το Plug-and-play προσφέρει σημαντικά πλεονεκτήματα στους οδηγούς:
- Πολύ υψηλή φωτεινότητα με θερμοκρασία 2.700 kelvin και έως και 300 % μεγαλύτερη φωτεινότητα
- Έως και 5 φορές μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με λαμπτήρα αλογόνου
- Σταθερή φωτεινή ροή ακόμα και μετά από παρατεταμένη λειτουργία χάρη στο τέλειο ψύξιμο
- Δεν τυφλώνει, χάρη στη βελτιστοποιημένη κατανομή φωτός
- Διάρκεια ζωής πάνω από 5000 ώρες
- Κατανάλωση 13W
- Θερμοκρασία χρώματος: 2700 K (ζεστό λευκό)
- Βέλτιστη κατανομή φωτός
- Τάση τροφοδοσίας: 12V: Προορίζεται για επιβατικά αυτοκίνητα
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172384810 |
| Ισχύς: | 13 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H1 (P14,5s) |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 2700 K |
| Εγγύηση: | 4 χρόνια |
| Ομολόγηση: | ΟΧΙ |
| Μάρκα: | Osram |












