Osram αναλογικός συμπιεστής TYREinflate 200
Με το TYREInflate200 μπορείτε να ξαναφουσκώσετε ένα ελαστικό από πλήρως ξεφούσκωτο σε 4,5 λεπτά.
Είναι εξοπλισμένο με ένα μεγάλο κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης για εύκολη χρήση. Η επίπεδη και σταθερή σχεδίαση του TyreInflate200 διατηρεί τη συσκευή σταθερή κατά τη λειτουργία.
Η τροφοδοσία γίνεται μέσω καλωδίου μήκους 3 m, το TyreInflate200 συνδέεται στην πρίζα 12 V του αυτοκινήτου και διευκολύνει την πρόσβαση σε όλα τα ελαστικά γύρω από το όχημα.
Εμφανίζει τιμές πίεσης σε kPa, bar και PSI. Συμπεριλαμβάνει χώρο αποθήκευσης για τα καπάκια βαλβίδων των ελαστικών.
Περιλαμβάνει επίσης 3-τεμαχίων αντάπτορα για ελαστικά ποδηλάτων, ελαστικά μοτοσυκλετών, μπάλες και άλλα φουσκωτά αντικείμενα.
Ο φορητός αναλογικός αεροσυμπιεστής για αυτοκίνητο είναι ο ιδανικός σύντροφος στο δρόμο, σε περίπτωση βλάβης ή απώλειας πίεσης στα ελαστικά. Φουσκώνει πλήρως ένα ελαστικό σε έως και 4,5 λεπτά (βασισμένο στο φούσκωμα ελαστικού 13 ιντσών χωρίς αέρα στα 2,41 bar).
| Αριθμός εξαρτήματος | OTI200 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | OSRAM |
| Αριθμοί EAN | 4052899620209 |
| Βάρος [kg] | 0,662 kg |
| Ύψος [mm] | 197 mm |
| Μήκος [mm] | 177 mm |
| Ένδειξη | με αναλογικό δείκτη |
| Τάση (AC) [V] | 12 V V |
| Κατασκευή συμπιεστή ελαστικών | κινητός, με σύνδεση σωλήνα σε σταθμό πεπιεσμένου αέρα |
| Πλάτος [mm] | 79 mm |
| Ακρίβεια δείκτη [bar] | 0,1 bar |
| Λειτουργική πίεση έως [bar] | 6,9 bar |
| Εγγύηση | 24 μήνες |







