Αλλάξτε την οδηγική σας εμπειρία προς το καλύτερο με τα LED HB4. Αυτό το σύγχρονο σύνολο προσφέρει φωτεινότητα 4800 lumen, ενώ η τεχνολογία COB LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και αντοχή. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση των λαμπτήρων αλογόνου.
Το σύνολο LED δεν έχει εγκριθεί για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για tuning και αθλητικούς σκοπούς.
Το σύνολο περιλαμβάνει:
- 2x Δίοδος LED βάσης HB4
- 2x Παθητικό ψυγείο
| LED HB4 CX SERIES | |
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3000lm |
| Δίοδοι | 4x7,5W COB |
| Κατανάλωση ενέργειας | 30W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα του ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | HB4 / 9006 |



