Αλλάξτε την οδηγική σας εμπειρία προς το καλύτερο με τα LED H8/H9/H11. Αυτό το σύγχρονο σύνολο παρέχει φωτεινότητα 6000 lumen, ενώ η τεχνολογία COB των LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και αντοχή. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση των λαμπτήρων αλογόνου.
Το σύνολο LED δεν είναι εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για tuning και αθλητικούς σκοπούς.
Το σύνολο περιλαμβάνει:
- 2x LED δίοδος βάσης H8/H9/H11
- 2x Παθητικό ψυγείο
| LED H8/H9/H11 CX SERIES | |
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3000lm |
| Δίοδοι | 4x7,5W COB |
| Κατανάλωση ενέργειας | 30W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα του ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | H8,H9,H11 |



