Αλλάξτε την οδηγική σας εμπειρία προς το καλύτερο με τα LED H7. Αυτό το σύγχρονο σετ προσφέρει φωτεινότητα 6000 λουμέν, ενώ η τεχνολογία COB των LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και ανθεκτικότητα. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση των λαμπτήρων αλογόνου.
Το σετ LED δεν είναι εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για χρήση tuning και αθλητικών σκοπών.
Το σετ περιλαμβάνει:
- 2x Δίοδος LED βάσης H7
- 2x Παθητικό ψυγείο
| LED H7 CX SERIES | |
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3000lm |
| Δίοδοι | 4x7,5W COB |
| Κατανάλωση ενέργειας | 30W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | H7 |



