Αλλάξτε την οδήγησή σας προς το καλύτερο με τα LED H1. Αυτό το σύγχρονο σετ προσφέρει φωτεινότητα 6000 λουμέν, ενώ η τεχνολογία COB των LED διασφαλίζει τέλεια ορατότητα και αντοχή. Η εγκατάσταση είναι τόσο απλή όσο η αντικατάσταση λαμπτήρων αλογόνου.
Το σετ LED δεν είναι εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία, προορίζεται μόνο για tuning και αθλητικούς σκοπούς.
Το σετ περιλαμβάνει:
- 2x LED δίοδος βάσης H1
- 2x Παθητικό ψυγείο
| LED H1 CX SERIES | |
| Χρώμα | 6000K |
| Φωτεινότητα | 3000lm |
| Δίοδοι | 4x7,5W COB |
| Κατανάλωση ενέργειας | 30W |
| Ραδιόφωνο | Δεν παρεμβαίνει στο σήμα ραδιοφώνου |
| Τάση | 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας [°C] | ~60 |
| Βάση | H1 |













