Osram ξενόνιος λαμπτήρας D2S 66240XN2-2HB NIGHT BREAKER LASER +220% BOX
Osram ξενόνιος λαμπτήρας D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% BOX 66240XN2-2HB
Η νέα γενιά διαθέτει τον πιο ισχυρό φωτισμό ανάμεσα στις πηγές φωτός ξενόνιου. Χάρη στην πιο πρόσφατη τεχνολογία της OSRAM, αποκτάτε μια πιο ακριβή εικόνα του φωτισμένου δρόμου μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% πιο φωτεινές από τους τυπικούς ξενόνιους λαμπτήρες. Χάρη στις νέες τεχνολογικές λύσεις, η εταιρεία OSRAM όχι μόνο αύξησε τις τιμές φωτισμού αλλά και το χρώμα του φωτός στα 4500 K.
- θερμοκρασία χρωματικότητας 4500 K
- μέχρι 220% περισσότερη φωτεινότητα
- μέχρι 250m μακρύτερη κωνική δέσμη φωτός
- μέχρι 20% πιο λευκό φως
- ομολογημένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία
- οι πιο ισχυροί ξενόνιοι λαμπτήρες στον κόσμο
- μεγάλη διάρκεια ζωής
Παράμετροι:
| EAN: | 4062172397766 |
| Ισχύς: | 35 W |
| Βάση: | D2S (P32d-2) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 4500 K |
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Μήκος: | 77 mm |
| Διάμετρος: | 9 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Το σετ περιέχει 2 τεμάχια (BOX).






