H7 OSRAM Night Breaker Laser +220% 2 τεμ. 64210NB220-2HB BOX
Ομολογιμένες για χρήση στην οδική κυκλοφορία!
Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία laser προσφέρουν πιο ακριβή θέα μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές αλογονιδικές λάμπες. Αυτή σας παρέχει επιπλέον ορατότητα της φωτεινής δέσμης μέχρι 150 μέτρα πιο μακριά. Επιπλέον, το φως τους είναι 20% πιο λευκό και ταυτόχρονα δεν φωτίζει τους αντίθετα ερχόμενους οδηγούς. Αντίθετα, η οδήγηση με αυτά τα φώτα δεν κουράζει τα μάτια των οδηγών και συμβάλλουν σε καλύτερη, ασφαλέστερη οδήγηση και χάρη στην εξαιρετική ορατότητα του άκρου του δρόμου και επομένως πιθανών πεζών και ποδηλατών. Για την ελαχιστοποίηση της αντίστασης μετάβασης μπορούν να καυχηθούν για χρυσοπλαστικούς επαφές.
Χαρακτηριστικά:
+220% περισσότερο φως
+150m μεγαλύτερη φωτεινή δέσμη
+20% πιο λευκό φως
| Κατασκευαστής: | Osram |
| EAN: | 4062172399579 |
| Ισχύς: | 55 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H7 (PX26d) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 3550 K |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 250 ώρ. |
| Μήκος: | 59 mm |
| Διάμετρος: | 12 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 2 τεμ. (BOX).




