H7 OSRAM Night Breaker Laser +220% 1τεμ 64210NB220
Ομολογημένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία!
Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία laser προσφέρουν πιο ακριβή ορατότητα μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές λαμπτήρες αλογόνου. Αυτή σας παρέχει επιπλέον ορατότητα της δέσμης φωτός μέχρι 150 μέτρα μακρύτερα. Επιπλέον, το φως τους είναι 20% πιο λευκό και ταυτόχρονα δεν ενοχλεί τους αντίθετα ερχόμενους οδηγούς. Αντίθετα, η οδήγηση με αυτά τα φώτα δεν κουράζει τα μάτια των οδηγών και συμβάλλουν σε καλύτερη και ασφαλέστερη οδήγηση, επίσης χάρη στην εξαιρετική ορατότητα του άκρου του δρόμου και επομένως πιθανών πεζών και ποδηλατών. Για την ελαχιστοποίηση της αντίστασης μετάβασης, μπορούν να καυχηθούν για τις επικαλυμμένες με χρυσό επαφές.
Χαρακτηριστικά:
+220% περισσότερο φως
+150m μεγαλύτερη δέσμη φωτός
+20% πιο λευκό φως
| Κατασκευαστής: | Osram |
| EAN: | 4062172399340 |
| Ισχύς: | 55 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H7 (PX26d) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 3550 K |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 250 ώρ. |
| Μήκος: | 59 mm |
| Διάμετρος: | 12 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1 τεμάχιο.






