H4 OSRAM Night Breaker Laser +220% 64193NB220-2HB 2ks BOX
Εγκεκριμένο για χρήση στην οδική κυκλοφορία!
Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία λέιζερ, προσφέρουν πιο ακριβή ορατότητα μπροστά από το όχημα. Είναι έως 220% φωτεινότερες από τις τυπικές λαμπτήρες αλογόνου. Αυτή σας παρέχει επιπλέον ορατότητα της δέσμης φωτός έως 150 μέτρα μακρύτερα. Επιπλέον, το φως τους είναι 20% λευκότερο και δεν τυφλώνει τους οδηγούς που έρχονται αντίθετα. Αντίθετα, στους οδηγούς με αυτά τα φώτα, η οδήγηση δεν κουράζει τα μάτια και συμβάλλουν σε μια καλύτερη, ασφαλέστερη οδήγηση χάρη στην εξαιρετική ορατότητα της άκρης του δρόμου και επομένως των πιθανών πεζών και ποδηλατών. Για την ελαχιστοποίηση της αντίστασης μετάβασης, διαθέτουν επιχρυσωμένες επαφές.
Χαρακτηριστικά:
+220% περισσότερο φως
+150m μεγαλύτερη δέσμη φωτός
+20% λευκότερο φως
| Κατασκευαστής: | Osram |
| EAN: | 4062172399555 |
| Ισχύς: | 60/55 W |
| Τάση: | 12 V |
| Υποδοχή: | H4 (P43t) |
| Θερμοκρασία χρώματος: | 3900 K |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 160 / 400 ώρες |
| Μήκος: | 82 mm |
| Διάμετρος: | 12 mm |
| Έγκριση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 2 τεμ. (BOX)




