H4 OSRAM Night Breaker Laser +220% 1τεμ 64193NB220
Ομολογημένα για χρήση στην οδική κυκλοφορία!
Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία laser προσφέρουν πιο ακριβή θέα μπροστά από το όχημα. Είναι μέχρι 220% φωτεινότερες από τις τυπικές αλογονιδικές λάμπες. Αυτή σας παρέχει επιπλέον ορατότητα της δέσμης φωτός μέχρι 150 μέτρα πιο μακριά. Επιπλέον, το φως τους είναι 20% πιο λευκό και ταυτόχρονα δεν φωτίζει τους αντίθετα κινούμενους οδηγούς. Αντίθετα, η οδήγηση με αυτά τα φώτα δεν κουράζει τα μάτια των οδηγών και συμβάλλουν σε καλύτερη, ασφαλέστερη οδήγηση, επίσης χάρη στην εξαιρετική ορατότητα του οδοστρώματος και επομένως πιθανών πεζών και ποδηλατών. Για την ελαχιστοποίηση της αντίστασης μετάβασης, μπορούν να καυχηθούν για χρυσοποιημένες επαφές.
Χαρακτηριστικά:
+220% περισσότερο φως
+150m μεγαλύτερη δέσμη φωτός
+20% πιο λευκό φως
| Κατασκευαστής: | Osram |
| EAN: | 4062172399449 |
| Ισχύς: | 60/55 W |
| Τάση: | 12 V |
| Βάση: | H4 (P43t) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 3900 K |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 160 / 400 ώρ. |
| Μήκος: | 82 mm |
| Διάμετρος: | 12 mm |
| Ομολόγηση: | ναι (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1 τεμάχιο.


















