| DAB - DAB+ | |
|
Σύνδεσμος |
FAKRA male BROWN |
| Καλώδιο επέκτασης | Το καλώδιο επέκτασης δεν περιλαμβάνεται στη συσκευασία |
| Κατανάλωση | 60 mA max |
| Τάση τροφοδοσίας | 12V Phantom |
| Συχνότητα | III Band = 174 ÷ 240 MHz |
| VSWR | III Band < 2:1 |
| Κέρδος | III Band = 10 dBi |
| Εγκατάσταση | Εσωτερικό τμήμα προφυλακτήρα και πλαστικών ή υαλονηματικών τμημάτων Στερέωση κεραίας: κόλλα Ενισχυτής: βιδωτός |
| Θερμοκρασία | -40° C έως +95° C |
| Βάρος | 100 g |
Ενεργή εσωτερική φολιώδης αυτοκολλητήμενη κεραία για λήψη σήματος DAB/DAB+
Φολιώδης κεραία με υψηλής απόδοσης ενισχυτή για λήψη συχνοτήτων DAB. Μπορεί να εγκατασταθεί σε πλαστικές ή υαλονηματικές επιφάνειες. Κατάλληλη για εγκατάσταση σε οικιστικά αυτοκίνητα, τροχόσπιτα και εμπορικά οχήματα.
Τεχνικά χαρακτηριστικά:
- προορίζεται για λήψη DAB / DAB+
- εύρος συχνοτήτων: 174 - 240MHZ (III ζώνη)
- κέρδος: III ζώνη 10 ± 2 dB
- τάση τροφοδοσίας: 12V DC φανταστική και εξωτερική
- κατανάλωση ρεύματος: 60mA max.
- σύνδεσμος στον ενισχυτή: FAKRA (καφέ χρώμα)
- παρέχεται χωρίς καλώδιο κεραίας
- σύνδεσμος: FAKRA αρσενικό (καφέ χρώμα)
- διαστάσεις αυτοκολλητικής κεραίας: 15 x 8cm
Εγκατάσταση:
Κεραία: αυτοκολλητική σε πλαστικές ή λαμαρινωτές επιφάνειες
Ενισχυτής: στερέωση με στήριγμα και βίδα
Χρήση:
καθολική στο εσωτερικό του αυτοκινήτου
Οικιστικά αυτοκίνητα, τροχόσπιτα, εμπορικά ή φορτηγά οχήματα







