H4 OSRAM Night Breaker Laser +220% 1 τεμ. 64193NB220
Εγκεκριμένο για χρήση σε οδική κυκλοφορία!
Χάρη στην καινοτόμο τεχνολογία λέιζερ, προσφέρουν μια πιο ακριβή θέα μπροστά από το όχημα. Είναι έως και 220% φωτεινότερες από τις τυπικές λάμπες αλογόνου. Αυτές σας παρέχουν επιπλέον ορατότητα της δέσμης φωτός έως 150 μέτρα μακρύτερα. Επιπλέον, το φως τους είναι κατά 20% λευκότερο και ταυτόχρονα δεν τυφλώνει τους οδηγούς από την αντίθετη κατεύθυνση. Αντίθετα, η οδήγηση με αυτά τα φώτα δεν κουράζει τα μάτια και συμβάλλει σε μια καλύτερη, ασφαλέστερη οδήγηση, χάρη και στην εξαιρετική ορατότητα του κράσπεδου, και συνεπώς των πιθανών πεζών και ποδηλατών. Για την ελαχιστοποίηση της αντίστασης μετάβασης, διαθέτουν επιχρυσωμένες επαφές.
Χαρακτηριστικά:
+220% περισσότερο φως
+150m μακρύτερη δέσμη φωτός
+20% λευκότερο φως
| Κατασκευαστής: | Osram |
| EAN: | 4062172399449 |
| Ισχύς: | 60/55 W |
| Τάση: | 12 V |
| Υποδοχή: | H4 (P43t) |
| Θερμοκρασία χρωματικότητας: | 3900 K |
| Διάρκεια ζωής (Tc): | 160 / 400 ώρες |
| Μήκος: | 82 mm |
| Διάμετρος: | 12 mm |
| Έγκριση: | ναί (ECE) |
| Μάρκα: | Osram |
Η τιμή είναι για 1 τεμ.






